COACHING

Przemysław Bednarz

Jestem pasjonatem coachingu. Przechodziłem w życiu przez wiele zmian i wiem z doświadczenia, jakie wyzwanie stanowią. Każda zmiana to droga, jaką wybieramy. I choć idziemy nią sami, to może nam ktoś w tej wędrówce towarzyszyć. Zapraszam więc do wspólnej podróży w głąb siebie.
Jestem dyplomowanym coachem pracującym w oparciu o standardy International Coach Federation (ICF). Wybór metody mojej pracy dokonuje się wraz z moim rozwojem osobistym; coraz bliżej mi więc do transformującej obecności w coachingu (podejście Alana Seale’a). Z wykształcenia jestem filozofem o specjalizacji filozofia człowieka. Ukończyłem podyplomowe studia coachingu oraz ścieżkę edukacyjną ACSTH ICF, a także specjalistyczne kursy coachingu kariery (CCE) i transformującej obecności. Proces mentoringu koniecznego do akredytacji zawodowego coacha (PCC) ukończyłem w języku angielskim.
Pracuję w obszarze coachingu życiowego (tak zwany life coaching). Zajmuję się także coachingiem kariery. Jestem pionierem w Polsce coachingu osób migrujących (autorski program MIA – migracja, integracja, asymilacja). W pracy coachingowej posługuję się językiem polskim i angielskim.
Jeśli każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku, to ja już jestem na nią gotowy…

COACHING I ROZWÓJ OSOBISTY

Życie osobiste. Co jest nam bardziej bliskiego i ważnego? Dlatego czas poświęcony na rozwój osobisty to najlepsza inwestycja, jaką możemy zrobić. Kim jestem? Skąd przychodzę? Dokąd zmierzam? Te pytania nie straciły nic ze swojej wagi. Jeśli pragniesz odnaleźć dzięki coachingowi osobistemu odpowiedzi, a potrzebujesz kogoś, kto zapyta – oto jestem i pytam: Co jeszcze lepszego możesz dla siebie zrobić? Co będzie możliwe, gdy uwolnisz cały swój potencjał? Kim się staniesz?
Pozwól nam wspólnie usłyszeć odpowiedź…

Propozycja coachingu osobistego obejmuje:
• 1 bezpłatną sesję początkową
• 10 płatnych sesji coachingowych (45 min) raz w tygodniu
• 1 bezpłatną sesję podsumowującą

Sesje odbywają się w gabinecie na terenie Krakowa lub poprzez sesję Skype/Zoom. Istnieje także możliwość spotkań w miejscu wybranym przez klienta.

COACHING KARIERY

Kariera zawodowa coraz częściej wymaga od nas wysiłku i świadomego planowania. Rynek pracy stawia przed nami coraz to inne wyzwania. Pracodawcy i pracownicy poszukują coraz więcej sposobów na ułożenie wzajemnych relacji.
Jeśli tych „coraz” wydaje się wokół ciebie za dużo, czas na pytanie o ścieżkę twojej kariery. A może drogę? Jestem do twojej dyspozycji, gdy chcesz poznać cel swojej kariery, poznać swoje mocne strony i odkryć swoje wartości.

Oferta dotycząca coachingu kariery obejmuje:
• sesję startową
• 3 płatne sesje robocze (od 60 do 90 min) co dwa tygodnie
• sesję końcową z indywidualnym raportem z procesu
• bezpłatne materiały samokształceniowe

Sesje odbywają się w gabinecie na terenie Krakowa lub poprzez Skype/Zoom w języku polskim lub angielskim. Istnieje możliwość spotkań w miejscu wybranym przez klienta. Na specjalne życzenie klientów sesje mogą odbywać się w zespole do 5 osób (team coaching).

COACHING DLA EXPATÓW – PROGRAM ©MIA (MIGRACJA, INTEGRACJA, ASYMILACJA)

Nagła zmiana otoczenia to jedna z najtrudniejszych zmian w życiu. Jeśli jesteś expatem, delegowanym pracownikiem, osobą, która większość życia spędza w podróży lub podjąłeś/podjęłaś decyzję o wyjeździe z kraju (emigracja/imigracja), z pewnością wiesz, jak trudno przychodzi z czasem odnaleźć poczucie przynależności i dostosowania. Szok kulturowy, zaburzenia adaptacyjne, marginalizacja to częste wyzwania, jakie prędzej czy później mogą pojawić się na twojej drodze.
Nie chcesz iść dalej tą drogą sam? Zapraszam do wspólnej podróży. Obiecuję, że będę pomocnym, wytrwałym i odpowiedzialnym towarzyszem.

Mój autorski program MIA (migracja, integracja, asymilacja) obejmuje:
• diagnozę potrzeb – bezpłatna sesja początkowa
• pakiet 5 płatnych sesji coachingowych (60 min.) raz w tygodniu lub co dwa tygodnie
• płatną sesję podsumowującą oraz indywidualny raport po zakończeniu procesu coachingowego
• bezpłatne materiały samokształceniowe
• autorskie narzędzia coachingowe programu © MIA
• możliwość kontaktu telefonicznego/emailowego w czasie trwania procesu

Program może być prowadzony w języku polskim lub angielskim. Sesje odbywają się w gabinecie na terenie Krakowa lub poprzez sesję Skype/Zoom.